
влевовправо
Зарядний пристрій Fisher PSCC-1210 автоматична імпульсна зарядка для акумуляторів АКБ гелевих та AGM 12В до 150A струм до 10А
- Немає в наявності
- Код: 1114061
1 257 ₴
+380 (99) 785-73-61
доставка 2 дні. Самовивезення нема
- +380 (67) 622-57-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпульсний трирівневий зарядний пристрій Fisher для акумуляторів АКБ зарядить Ваш гелевий акумулятор або АГМ, якщо його ємність не перевищує 150A*h. Підходить для відновлення АКБ після глибокої розрядки. Є опція десульфатації та захист акумулятора від короткого замикання та перевантаження. Придбати автоматичну зарядку Fisher PSCC-1210 можна і для маленьких АКБ на 35-60 ампер.
Габарити пристрою 15 х 7 х 4,5 см
12V - 10A
Є LED індикація
Гарантія 1 рік
Імпульсний автоматичний зарядний пристрій Fisher призначений для АКБ до 150 Ah, проте придбати зарядку Fisher можна і для акумулятора на 30-33Ah
Можна використовувати в побуті
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Всі акумулятори для електродвигунів
Каталог комплектів Електромотор + Акумулятор

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен



Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Fisher |
- Ціна: 1 257 ₴



