-11%Гермомішок конусний 50 л ProfiGerma, гермомішки з пвх, конусна гермоупаковка, водонепроникний гермомішок, гермо мішок
- Готово до відправки
- Код: 1119060
843 ₴
750,27 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Водонепроникний конусний гермомішок для водного походу на 50 л виконаний з човнового ПВХ 750. Ідеально вписується в носову чи кормову частину байдарки завдяки специфічній формі! Заощаджує місце: зверху можна покласти ще пару гермомішків звичайної форми.
Загострена сторона конусної гермоупаковки посилена захисною шайбою - це суттєво продовжує термін служби виробу.
Такий гермо баул підійде як гермомішок для водного туризму. Закрутіть горловину мінімум на 3 обороти і зафіксуйте фастексами. Готово! Конусна гермоупаковка з ПВХ збереже речі сухими, навіть якщо впаде у воду і проведе там деякий час!
| Розміри: | 30 х 120 см |
|---|---|
| Об'єм: | 50 л |
| Вага виробу: | 0,6 кг |
Матеріал: PVC (човновий ПВХ)
Колір: помаранчевий
Герметичний мішок не дозволить намокнути речам під дощем, якщо Ви візьмете його з собою в похід. Водонепроникний гермомішок врятує цінні дрібниці від намокання, якщо плавзасіб перекинеться. Його можна закріпити за бортом і цим забезпечити додаткове вільне місце всередині човна або байдарки. А ще цей туристичний гермомішок можна використовувати як сидіння. Наповніть його м`якими речами. Застебніть і покладіть на галявину або в байдарку. Готово!
ПВХ-шний гермомішок у подарунок туристу знадобиться у веловодному поході, на заняттях САП-йогою, при серфінгу чи каякінгу. Його можна закріпити на снігоході, взяти на борт яхти або покласти у машину.
Потрібен інший колір або розмір? Шукаєте герму з лямкою чи повноцінний герморюкзак без клапана - трохи дешевший? Телефонуйте!
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами:
| +38(067) 622-57-72 | +38(099) 785-73-61 |
|
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка Новою Поштою 2 дні |
| Самовивозу, розстрочки - немає | |
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
1. Каталог Водонепроникні гермоупаковки
2. Каталог Гермомешки для водного туризму
3. Каталог Водонепроникні гермосумки


5 причин обрати наш магазин
працюємо з 2009 року і розуміємось на тому, що продаємо
працюємо безпосередньо з виробниками та гарантуємо заводські ціни
безкоштовна доставка від 5500 грн, без передоплати
усі товари супроводжуються фірмовою гарантією від виробника
Замовити та купити цю модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 50 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Особливості мішка | Вологостійкий, Водонепроникний |
| Щільність тканини ПВХ | 750 г/м2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tomshoo |
- Ціна: 750,27 ₴













