-11%Палатки-автомат саморозкладні швидкозбірні намети одношарові Totem Pop Up намет-автомат 2-місний
- Готово до відправки
- Код: 1137328
2 400 ₴
2 136 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Нова модель з АВТОМАТИЧНИМ каркасом типу "вісімка". Переваги такої конструкції очевидні: просто дістаньте намет із чохла. Він самостійно набуде своєї форми! Двомісний намет з автоматичним каркасом Totem Pop Up має конструкцію тунельного типу. Універсальний намет автомат для відпочинку Tramp Totem Pop Up - дуже практична одношарова модель, розрахована на двох.
| Розміри намету: | 230 х 110 х 90 см |
|---|---|
| Габарити у складеному вигляді: | 67 х 67 х 4 см |
| Вага намету: | 2 кг |
Матеріал каркасу: фіберглас 6 мм - каркас вже вшитий у тент
Матеріал тенту: Taffeta поліестер 75D/190T з PU-просоченням, водозахист 2000 мм
Матеріал дна намету: TARPAULIN -терпаулін - складається з поліпропіленової плетеної основи, ламінованої з двох сторін поліетиленовою плівкою - водозахист 10000 мм
Комплектація: вітрові відтяжки та сталеві кілочки для фіксації намету, сумка-чохол для транспортування.
Призначення: туристичні походи різної тематики, полювання, риболовля, подорожі, кемпінг, сімейний відпочинок на природі.
Особливості:
- Автоматичний намет з каркасом типу Восьмерка;
- Конструкция тунельного типу;
- 1 вхід на блискавці, двері дублюються антимоскитною сіткою;
- Двомісний намет;
- Одношаровий намет;
- Намет для літа.
Збірка намету з автоматичним каркасом за 1 крок
1. Вийміть намет із сумки-чохла.
Готово!
Туристичний 2-місний намет автомат Totem Pop Up Tramp є універсальною моделлю і дозволяє зручно і комфортно спати в прохолодну погоду влітку. Похідний намет Трамп займає мінімум місця в багажі, практично миттєво складається-розкладається та має невелику вагу. Ідеально для продуманого туризму – активного відпочинку на природі!
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами:
| +38(067) 622-57-72 | +38(099) 785-73-61 |
|
|
|
![]() |
![]() |
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


5 причин обрати наш магазин
працюємо з 2009 року і розуміємось на тому, що продаємо
працюємо безпосередньо з виробниками та гарантуємо заводські ціни
безкоштовна доставка від 3000 грн, без передоплати
усі товари супроводжуються фірмовою гарантією від виробника
Замовити та купити цю модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Кількість входів | 1 |
| Сезон | Літо |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Стан | Новий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Зелений |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Тунель |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
- Ціна: 2 136 ₴












