-11%Надувний човен Grif GL-210 з ПВХ 650 гребний човен Гріф полуторка полегшений
- Готово до відправки
- Код: 1113827
6 854 ₴
6 100,06 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Полегшена гребна надувна лодка Grif GL-210 з ПВХ 650 з гребками - одномісний човен полуторка
Параметри цієї моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Човен оснащений веслами для підвищення маневреності в очеретах і вузьких затоках
Колір зелений; балони човни ефектно оброблені чорними перемоточными стрічками, забезпечують також додатковий захист швів (див. фото)
Оптимальний варіант, якщо для Вас дуже важливий вага човна!
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНИ Grif GL-210
- власне човен;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 1 шт.;
- весла 2 шт;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтний комплект;
- пакувальна коробка;
- документи.

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен

ПЕРЕВАГИ ЧОВНІВ Grif (ГРИФ)
Паяні шви
Якісна фурнітура
Легка вага
Заводська гарантія 3 роки
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 650 г/м2 |
| Щільність днища | 650 г/м2 |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 10 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 1 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Grif |
- Ціна: 6 100,06 ₴

