
Човен надувний Ладья ЛТ-190 одномісний гребний човен ПВХ 850 з гребками
- Немає в наявності
- Код: 1113708
6 573 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Гребний човен надувний Ладья ЛТ-190 - одномісна лотка з гребками з максимальною щільністю ПВХ для даного типорозміру. Можливий самовивіз у Дніпрі!
Параметри цієї моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Човен оснащена легкими гребками для підвищення маневреності в очеретах і вузьких затоках
Базовий колір зелений
Колір під замовлення: світло-сірий, синій, червоний, жовтий, камуфляж
Трапецієподібний кокпіт забезпечує додаткову корисну площу, а піднесена носова частина - відмінні ходові якості
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ Човен Ладья ЛТ-190
- власне човен Ладья;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 1 шт.;
- гребки 2 шт;
- ручки для переноски 2 шт;
- инструкция по применению;
- ремонтный комплект;
- упаковочная картонная коробка;
- документы.
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами:
| +38(067) 622-57-72 | +38(099) 785-73-61 |
|
|
![]() |
![]() |

Электронасос Турбинка работает от автомобильного прикуривателя
Позволяет за 5 минут собрать/разобрать Вашу лодку

ПРЕИМУЩЕСТВА ЛОДОК ЛАДЬЯ
Паяные швы
Немецкий ПВХ-материал
Итальянская фурнитура
Дополнительный тюнинг для каждого типоразмера
Максимальный модельный ряд: Вы можете подобрать лодку под любой запрос
Заводская гарантия 3 года
СМОТРИТЕ ТАКЖЕ

Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 115 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 10 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 1 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Човен |
- Ціна: 6 573 ₴











