-11%влевовправо
Човен надувний Ладья ЛТ-240А двомісний гребний човен ПВХ ПВХ 850
- Готово до відправки
- Код: 1113722
8 146 ₴
7 249,94 ₴
+380 (99) 785-73-61
доставка 2 дні. Самовивезення нема
- +380 (67) 622-57-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребний човен надувний Ладья ЛТ-240А двомісний полегшений. Цей човен не треба реєструвати!
Параметри даної моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Базовий колір зелений
Колір під замовлення: світло-сірий, синій, червоний, жовтий, камуфляж
Трапецієподібний кокпіт забезпечує додаткову корисну площу, а піднесена носова частина - відмінні ходові якості
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНИ Ладья ЛТ-240А
- власне човен Ладья;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 2 шт.;
- весла розбірні з поворотними кочетами 2 шт;
- ручки для перенесення з загинами для намотування якірного каната 2 шт;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтний комплект;
- пакувальна коробка;
- документи.
![]() |
Доставка Новою Поштою 2 дні |
| Самовивозу, розстрочки - немає | |

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен

ПЕРЕВАГИ ЧОВНІВ ЧОВЕН
Паяні шви
Німецький ПВХ-матеріал
Італійська фурнітура
Додатковий тюнінг для кожного типорозміру
Максимальний модельний ряд: Ви можете підібрати човен під будь-який запит
Заводська гарантія 3 роки
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 115 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 14 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 2.2 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Човен |
- Ціна: 7 249,94 ₴










