
Зарядний пристрій Sunergy Smart-1208 імпульсний автоматичний зарядний пристрій 12В для АКБ AGM GEL WET свинцево-кислотних
- Немає в наявності
- Код: 1118339
3 111 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Автоматичний захист від перезарядження - Так
Автоматичний захист від короткого замикання - Так
Автоматичний захист від неправильного підключення клем - Так
Автоматичний захист від перегріву - Так
Можна використовувати в побуті
Підходить для всіх типів акумуляторів (AGM, GEL, WET і свинцево-кислотні батареї)
Є функція відновлення глибоко розряджених акумуляторів
Дозволяє заряджати в холодну погоду
Вихідне напруга: 12V
Струм заряду: 2А, 4А, 8А
Маючи нижній поріг початкової напруги в 2.0 вольта, це зарядний пристрій може робити зарядку дуже слабких і старих АКБ. Вбудований контролер автоматично контролює всі стадії заряду, які мають 7 ступенів. При максимальному струмі заряду в 8А є можливість вибору заряду між 2А/4А/8А, залежно від поставлених завдань. Зарядний пристрій простий і зрозумілий в управлінні і експлуатації, має легкочитаемую светоиндикацию. Для експлуатації в різних температурних умовах девайс має температурну компенсацію і всі необхідні захисти.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Всі акумулятори для електродвигунів

Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunergy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Sunergy |
- Ціна: 3 111 ₴



