-11%влевовправо
Моторний човен Grif GM-280 двомісний човен під двигун ПВХ човен Гріф з рейковим настилом і зсувними сидіннями, балон 38
- Готово до відправки
- Код: 1134174
15 843 ₴
14 100,27 ₴
+380 (99) 785-73-61
доставка 2 дні. Самовивезення нема
- +380 (67) 622-57-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моторний човен Grif GM-280 з рейковим настилом і зсувними сидіннями, високий балон 38 см.
Параметри цієї моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Колір зелений
Є рейковий настил - слань-килимок
Шви човни додатково посилені.
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНИ GM-280
- власне човен;
- сумка для човна;
- насос;
- пересувні сидіння 2 шт.;
- розбірні весла з поворотними кочетами – 2 шт.;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтний комплект;
- пакувальна коробка;
- документи.
-
Додаткове обладнання:
- дніщевий настил "слань-килимок" (входить в стандартну комплектацію!)
![]() |
Доставка Новою Поштою 2 дні |
| Самовивозу, розстрочки - немає | |

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен

ПЕРЕВАГИ ЧОВНІВ Grif (ГРИФ)
Паяні шви
Якісна фурнітура
Легка вага
Заводська гарантія 3 роки
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 800 г/м2 |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 135 см |
| Діаметр балона | 38 см |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 24 кг |
| Особливості | Рухомі сидіння, Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 6 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Grif |
- Ціна: 14 100,27 ₴





