-11%влевовправо
Надувний човен Grif GL-270S ПВХ 650 полегшений двомісний гребний човен ПВХ Гріф з рейковим настилом
- Готово до відправки
- Код: 1134179
9 551 ₴
8 500,39 ₴
+380 (99) 785-73-61
доставка 2 дні. Самовивезення нема
- +380 (67) 622-57-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребна надувна лотка Grif GL-270S з ПВХ 650 - двомісний полегшений човен з рейковим настилом
ЛЕГКИЙ І БЮДЖЕТНИЙ двомісний ЧОВЕН!
Параметри цієї моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Колір зелений
Є рейковий настил - слань-килимок
Шви човни додатково посилені чорними стрічками перемоточными
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНИ Grif GL-270S
- власне човен;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 2 шт.;
- весла – 2 шт.;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтний комплект;
- пакувальна коробка;
- документи.
-
Додаткове обладнання:
- дніщевий настил "слань-килимок" (входить в стандартну комплектацію!)
![]() |
Доставка Новою Поштою 2 дні |
| Самовивозу, розстрочки - немає | |

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен

ПЕРЕВАГИ ЧОВНІВ Grif (ГРИФ)
Паяні шви
Якісна фурнітура
Легка вага
Заводська гарантія 3 роки
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 650 г/м2 |
| Щільність днища | 650 г/м2 |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 17 кг |
| Особливості | Розбірні весла, Ремкомплект, Насос, Кочети |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Grif |
- Ціна: 8 500,39 ₴



