-10%Гермомішки з ПВХ ЛГ-55 гермомішок баул 30х80 см гермо мішок ПВХ 850 герметичний мішок водонепроникний мішок
- Готово до відправки
- Код: 1137523
666 ₴
599,40 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Баул гермомішок на 55 л виконаний з армованого човнового ПВХ 800 і відрізняється абсолютною непромокальністю. Захисний колір – зелено-сірий Хамелеон – виглядає сірим при штучному освітленні та зеленим – при денному світлі (див. фото у картці товару). Такий водонепроникний чохол сумка залишить одяг, речі та документи сухими, навіть якщо Ви надовго залишите його під водою. Головне - закрутити гермомішок на 3-4 обороти і закрити клямкою-фастексом. Ізолюйте Ваше спорядження від природних примх!
| Розміри: | 30 х 80 см |
|---|---|
| Об'єм: | 55 л |
| Система фіксації: | скручування та закривання на клямку |
Матеріал: човновий полівінілхлорид ПВХ 800
Тип застібки: Засувка фастекс, пластик
Колір: сіро-зелений
Він не дозволить намокнути речам під дощем, якщо Ви візьмете його з собою в похід. Водонепроникний гермомішок врятує цінні дрібниці від намокання, якщо плавзасіб перекинеться. Його можна закріпити за бортом і цим забезпечити додаткове вільне місце всередині човна або байдарки. А ще цей туристичний гермомішок можна використовувати як сидіння. Наповніть його мякими речами. Застебніть і покладіть на галявину або в байдарку. Готово!
Великий гермомішок у подарунок туристові стане в нагоді у веловодному поході, на заняттях САП-йогою, при серфінгу чи каякінгу. Його можна закріпити на снігоході, взяти на борт яхти або покласти у машину.
Відеоогляд гермомішка ЛГ-40 дивіться тут, а ЛГ-55 такий же, лише довжина бiльша:
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами:
| +38(067) 622-57-72 | +38(099) 785-73-61 |
|
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка Новою Поштою 2 дні |
| Самовивозу, розстрочки - немає | |
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
1. Каталог Водонепроникні гермоупаковки
2. Каталог Гермомешки для водного туризму
3. Каталог Водонепроникні гермосумки


5 причин обрати наш магазин
працюємо з 2009 року і розуміємось на тому, що продаємо
працюємо безпосередньо з виробниками та гарантуємо заводські ціни
безкоштовна доставка від 3000 грн, без передоплати
усі товари супроводжуються фірмовою гарантією від виробника
Замовити та купити цю модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 55 л |
| Особливості мішка | Плоске дно, Водонепроникний |
| Щільність тканини ПВХ | 850 г/м2 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Човен |
- Ціна: 599,40 ₴









