-11%Надувний човен Kolibri K-260T двомісний гребний човен ПВХ Колібрі з жорстким дном - слань-книжкою
- Готово до відправки
- Код: 1113840
18 433 ₴
16 405,37 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Гребний надувний човен Kolibri K-260T з жорстким дном - слань-книжккою - двомісний човен ПВХ. Модель з кріпленнями під транець. Серія Kolibri Standart.
Параметри даної моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Надійна: ПВХ 950 пр-ва Німеччина
Базовий колір зелений або світло-сірий
Жорстка підлога - слань-книжка дозволяє стояти в човні, як на підлозі в кімнаті
Є кріплення під навісний транец: можна додати транец і зробити з цього човна моторно-веслову модель
Піднесена носова частина забезпечує відмінні ходові якості
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНИ Kolibri К-260T
- власне човен Колібрі;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 2 шт.;
- весла розбірні з поворотними кочетами 2 шт;
- ручки для перенесення човни 2 шт;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтный комплект;
- упаковочная картонная коробка;
- полный пакет документов на регистрацию лодки.
Дополнительное оборудование:
- жесткий пол - слань-книжка (входит в стандартную комплектацию!);
- сумка для слань-книжки (входит в стандартную комплектацию!);
- упаковочная картонная коробка для слань-книжки (входит в стандартную комплектацию!).

Электронасос Турбинка работает от автомобильного прикуривателя
Позволяет за 5 минут собрать/разобрать Вашу лодку

ПРЕИМУЩЕСТВА ЛОДОК Kolibri (КОЛИБРИ)
Швы сварены на станках ТВЧ и декорированы фирменным логотипом
Немецкий ПВХ-материал
Фирменная фурнитура Колибри
Максимальна популярність на ринку надувних човнів України та країн ЄС
Заводська гарантія 3 роки
Купити надувний човен Kolibri - отримати еталон якості і надійності!
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 220 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Навісний |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 25 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Ремкомплект, Леєрний трос, Кочети, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 190 см |
| Ширина кокпіта | 60 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kolibri |
- Ціна: 16 405,37 ₴









