-11%Надувний човен Kolibri K-250Т двомісний гребний човен ПВХ Колібрі з слань-килимком зсувні сидіння ПВХ 950
- Готово до відправки
- Код: 1113848
14 062 ₴
12 515,18 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Гребний надувний човен Kolibri K-250Т з настилом - слань-килимок. Рибальський двомісний човен ПВХ Колибри К-250т з кріпленнями під транець. Зсувні сидіння. Серія Kolibri Profi.
Параметри даної моделі Ви зможете подивитися на вкладці Характеристики
Цей човен не потрібно реєструвати!
Надійна: ПВХ 950 пр-ва Німеччина
Базовий колір зелений або світло-сірий
Рейковий настил сланевий килимок
Є кріплення під навісний транець: можна додати транець і зробити з цього човна моторно-гребну надувну лотку.
Піднесена носова частина забезпечує відмінні ходові якості.
Стандартная КОМПЛЕКТАЦИЯ ЛОДКИ Kolibri К-250Т
- собственно лодка Колибри;
- сумка для лодки;
- насос;
- сиденья 2 шт.;
- весла разборные с поворотными уключинами 2 шт;
- ручки для переноски лодки 2 шт;
- инструкция по применению;
- ремонтный комплект;
- упаковочная картонная коробка;
- полный пакет документов на лодку.
Дополнительное оборудование:
- днищевой настил слань-коврик (входит в стандартную комплектацию!).

Электронасос Турбинка работает от автомобильного прикуривателя
Позволяет за 5 минут собрать/разобрать Вашу лодку

ПРЕИМУЩЕСТВА ЛОДОК Kolibri (КОЛИБРИ)
Швы сварены на станках ТВЧ и декорированы фирменным логотипом
Немецкий ПВХ-материал
Фирменная фурнитура Колибри
Максимальная известность на рынке надувных лодок Украины и стран ЕС
Заводская гарантия 3 года
Купить надувную лодку Kolibri - получить эталон качества и надежности!
СМОТРИТЕ ТАКЖЕ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 248 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 20.5 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Рухомі сидіння, Ремкомплект, Леєрний трос, Кочети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 173 см |
| Ширина кокпіта | 60 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kolibri |
- Ціна: 12 515,18 ₴









