-11%Моторний надувний човен Kolibri КМ-280 двомісний човен під двигун ПВХ човен Колібрі з жорстким дном - слань-книжкою
- Готово до відправки
- Код: 1113867
25 511 ₴
22 704,79 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Моторний надувний човен Kolibri КМ-280 з жорстким дном - слань-книжккой двомісна. Зсувні сидіння. Серія Kolibri Standart.
Параметри даної моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Надійна: ПВХ 950 пр-ва Німеччина
Супер-зручна: ліктрос-лікпаз по всій довжині кокпіта
Безпечна: є перепускний клапан
Базовий колір зелений або світло-сірий
Жорстка підлога - слань-книжка дозволяє стояти в човні, як на підлозі в кімнаті
Балони човна додатково захищені широкою смугою привального бруса з водовідбійником по всьому периметру.
Є комплект для кріплення якоря з рим-роульсом у носовій частині
Піднесена носова частина забезпечує відмінні ходові якості
Литі опори транця
Стандартная КОМПЛЕКТАЦИЯ ЛОДКИ Kolibri КМ-280
- собственно лодка Колибри;
- сумка для лодки;
- насос;
- сиденья 2 шт.;
- весла разборные с поворотными уключинами 2 шт;
- ручки для переноски лодки 3 шт;
- инструкция по применению;
- ремонтный комплект;
- упаковочная картонная коробка;
- полный пакет документов на регистрацию лодки.
Дополнительное оборудование:
- жесткий пол - слань-книжка (входит в стандартную комплектацию!);
- сумка для слань-книжки (входит в стандартную комплектацию!);
- упаковочная картонная коробка для слань-книжки (входит в стандартную комплектацию!);
- якорный рым-роульс (входит в стандартную комплектацию!);
- перепускной стравливающий клапан (входит в стандартную комплектацию!);
- защитный привальный брус - брызгоотбойник - на баллонах (входит в стандартную комплектацию!).

Электронасос Турбинка работает от автомобильного прикуривателя
Позволяет за 5 минут собрать/разобрать Вашу лодку

ПРЕИМУЩЕСТВА ЛОДОК Kolibri (КОЛИБРИ)
Швы сварены на станках ТВЧ и декорированы фирменным логотипом
Немецкий ПВХ-материал
Фирменная фурнитура Колибри
Максимальная известность на рынке надувных лодок Украины и стран ЕС
Заводская гарантия 3 года
Купить надувную лодку Kolibri - получить эталон качества и надежности!
СМОТРИТЕ ТАКЖЕ


Заказать и купить данную модель, а также получить консультацию Вы можете, позвонив по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка без стрингерів |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 144 см |
| Діаметр балона | 38 см |
| Вантажопідйомність | 350 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 27 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Рухомі сидіння, Ремкомплект, Леєрний трос, Якірний рим, Кочети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 185 см |
| Ширина кокпіта | 64 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kolibri |
- Ціна: 22 704,79 ₴









