-11%Моторний надувний човен Kolibri КМ-330 чотиримісний човен під двигун ПВХ човен Колібрі з слань-килимком, балон 42
- Готово до відправки
- Код: 1113874
24 916 ₴
22 175,24 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Моторний надувний човен Kolibri КМ-330 з днищовим настилом слань-килимок. Великий чотиримісний човен під двигун Колібрі КМ-330 зі зсувними сидіннями. Серія "Kolibri Standart".
Оновлено фурнітуру: ексклюзивні уключини та веслотримачі, оригінальні шайби леєра від ТМ Колібрі. Є комплект для кріплення якоря у носовій частині. Встановлено рим-роульс плюс рим-буксир, а між ними – захист балона.
Параметри даної моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Надійна: ПВХ 950 пр-ва Німеччина
Високобортна: балони 42 см!
Супер-зручна: ліктрос-лікпаз по всій довжині кокпіта човни пвх kolibri km-330
Безпечна: є перепускний клапан
Базовий колір зелений або світло-сірий
Дніщевий настил - слань-килимок
Балони човна додатково захищені широкою смугою привального бруса з водоотбойником по всьому периметру
Піднесена носова частина забезпечує відмінні ходові якості
Литі опори транця
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНИ Kolibri КМ-330
- власне човен Колібрі;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 2 шт.;
- весла розбірні з поворотними кочетами 2 шт;
- ручки для перенесення човни 3 шт;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтний комплект;
- пакувальна коробка;
- повний пакет документів на реєстрацію човни.
Додаткове обладнання:
- дніщевий настил слань-килимок (входить в стандартну комплектацію!);
- Металева накладка на транець (входить до стандартної комплектації!);
- якірний рим-роульс (входить в стандартну комплектацію!);
- якірний рим-буксир на носі всередині балона (входить до стандартної комплектації!);
- перепускний стравлюючий клапан (входить в стандартну комплектацію!);
- захисний привальний брус - бризкоотбойник - на балонах (входить в стандартну комплектацію!).

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен

ПЕРЕВАГИ ЧОВНІВ Kolibri (КОЛІБРІ)
Зварені шви на верстатах ТВЧ та декоровані фірмовим логотипом
Німецький ПВХ-матеріал
Фірмова фурнітура Колібрі
Максимальна популярність на ринку надувних човнів України та країн ЄС
Заводська гарантія 3 роки
Купити надувний човен Kolibri - отримати еталон якості і надійності!
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 330 см |
| Ширина | 160 см |
| Діаметр балона | 42 см |
| Вантажопідйомність | 480 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Загальна вага | 31 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Рухомі сидіння, Ремкомплект, Леєрний трос, Якірний рим, Кочети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 222 см |
| Ширина кокпіта | 70 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Потужність двигуна | 12 к. с. |
| Місткість | 4 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 12 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kolibri |
- Ціна: 22 175,24 ₴









