-11%Надувний човен Kolibri K-190 одномісний гребний човен ПВХ Колібрі без настилу
- Готово до відправки
- Код: 1114512
9 028 ₴
8 034,92 ₴
- +380 (67) 622-57-72
Гребний надувний човен Kolibri К-190 одномісний, без настилу, полегшена ОНОВЛЕНА модель з ПВХ 850. Зсувне сидіння. Серія Kolibri Super Light.
Параметри даної моделі Ви зможете переглянути на вкладці Характеристики
Надійна: ПВХ пр-ва Німеччина
Базовий колір зелений або світло-сірий
Піднесена носова частина забезпечує відмінні ходові якості
Стандартна КОМПЛЕКТАЦІЯ ЧОВНА Kolibri К-190
- власне човен Колібрі;
- сумка для човна;
- насос;
- сидіння 1 шт.;
- весла розбірні з поворотними кочетами 2 шт;
- ручки для перенесення човна 2 шт;
- інструкція по застосуванню;
- ремонтний комплект;
- пакувальна коробка;
- повний пакет документів на човен.

Електронасос Турбинка працює від автомобільного прикурювача
Дозволяє за 5 хвилин зібрати/розібрати Вашу човен

ПЕРЕВАГИ ЧОВНІВ Kolibri (КОЛІБРІ)
Зварені шви на верстатах ТВЧ та декоровані фірмовим логотипом
Німецький ПВХ-матеріал
Фірмова фурнітура Колібрі
Максимальна популярність на ринку надувних човнів України та країн ЄС
Заводська гарантія 3 роки
Купити надувний човен Kolibri - отримати еталон якості і надійності!
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Одномісні гребні човни Колібрі

Замовити і купити дану модель, а також отримати консультацію Ви можете, зателефонувавши по телефону:
(067) 622-57-72
(099) 785-73-61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 105 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 9 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Рухомі сидіння, Ремкомплект, Леєрний трос, Кочети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 134 см |
| Ширина кокпіта | 49 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 1 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kolibri |
- Ціна: 8 034,92 ₴









