-11%влевовправо
Моторний надувний човен Kolibri КМ-260 з надувним дном Airdeck двомісний човен під двигун ПВХ човен Колібрі
- Готово до відправки
- Код: 1113864
26 348 ₴
23 449,72 ₴
+380 (99) 785-73-61
доставка 2 дні. Самовивезення нема
- +380 (67) 622-57-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
![]() | Доставка Новою Поштою 2 дні |
| Самовивозу, розстрочки - немає | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Надувне дно високого тиску |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 144 см |
| Діаметр балона | 38 см |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 25 кг |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ручки для перенесення, Рухомі сидіння, Ремкомплект, Леєрний трос, Якірний рим, Кочети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 165 см |
| Ширина кокпіта | 64 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Місткість | 2 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kolibri |
- Ціна: 23 449,72 ₴










